м. Варшава, православний цвинтар на Волі

Сектори поховань

Назва сектору (ділянки) Номер сектору (ділянки) Площа, кв. м. Кількість поховань
Сектор №36 старшин та козаків Армії УНР 36 30 (приблизна)
Сектор №8 8
Сектор №93 старшин та козаків Армії УНР 93 41 (приблизна)
Сектор №97 97
Цивільний сектор №16 16
Цивільний сектор №18 18
Цивільний сектор №26 26
Цивільний сектор №32 32
Цивільний сектор №35 35
Цивільний сектор №38 38
Цивільний сектор №42 42
Цивільний сектор №44 44
Цивільний сектор №48 48
Цивільний сектор №68 68
Цивільний сектор №71
Цивільний сектор №77 77
Цивільний сектор №89 89
Цивільний сектор №91 91

Поховання без сектору

Прізвище, ім’я та по-батькові Ранг або посада Дата народження Дата смерті
Левандо Дмитро Дмитрович капітан 2-го рангу ВМС УНР 17.04.1884 10.08.1931
Рожко-Орлянський Олександр хорунжий Генерального Штабу УНР 1882
Доманчук Петро диригент, педагог і редактор 20.02.1902 24.12.1973
Середницький Антоній Педагог, редактор, публіцист, викладач Варшавського Університету 01.03.1916 18.09.2012
Чубук-Подольський Олександр учасник походу на Київ у 1920 р., православний капелан Польського війська 1887 1960
Ковальчук Григорій воїн Армії УНР 1900 1973
Гаевський Левко хорунжий Армії УНР 1899 1935
Янчевський Микола Олександрович полковник Армії УНР 1886 1940
Золотницький Ілля Михайлович міністр юстиції, голова Вищого Військового суду, полковник Армії УНР 22.07.1870 05.11.1930
Новицький Іван генерал Армії УНР 1860 1943
Цинкаловський Олександр Миколайович юнак Армії УНР, Історик, музеєзнавець, археолог, етнограф, дослідник Волині. 09.01.1898 19.04.1983
Василєв Микола сотник 2-го Кінного Полку 2-ї Волинської Дивізії 4. 09. 1928
Добровольський Тодос поручник Армії УНР 1891 1927
Буйницький Володимир Агафонович полковник армії УНР 16.02.1882 3.09.1943
Руткевич Павлин 07.11.1931
Малюта Олександер службовець Міністерства Доріг УНР 29.08.1887 22.02.1936
Островський Віктор поручик Чорних Запорожців Армії УНР 1879 23. 05. 1926
Митрус-Виговський Іван сотник Армії УНР
Тимошенко Юрій підполковник Армії УНР
Бондаренко Федір козак Армії УНР
Сологуб Сергій офіцер Армії УНР, диригент 19.09.1892
Копестeнський Iван Григорович генерал-хорунжий армії УНР 13.11.1869 1934
Сулятицький Павло член управи Кубанської Української Національної Ради, міністр юстиції Кубанської Народної Республіки 13.08.1884 18.08.1932
Метаксян-Шелковників Сергій полковник Армії УНР, співак, режисер, культурний діяч 1871 6. 11. 1929
Гончарів Микола сотник Армії УНР 1893 23.06.1929
Шовгенів Іван Опанасович професор, гідротехнік і меліоратор 12.09.1874 13.04.1943
Вахнюк Володимир
Вахнюк Любомира
Незнаний Козак
Галамій Сергій поручник Армії УНР
Івахненко В'ячеслав Олексійович краєзнавець
Борцям за Волю України
Ященко Теодозія
Борцям за Волю України 1918-1920 рр.