Під час робочого візиту до Республіки Польща голова Українського інституту національної пам'яті Антон Дробович вшанував пам'ять воїнів Армії Української Народної Республіки, які спочивають на Вольському православному цвинтарі у Варшаві. Про це повідомляє фейсбук-сторінка посольства України в Республіці Польща.

Голова УІНП відвідав обидва сектори (№36 та №93), на яких поховані козаки та старшини Армії УНР. Антон Дробович, спільно з радником-посланником посольства України в Республіці Польща Олегом Куцем та першим головою Об’єднання українців у Польщі Юрієм Рейтом віддали шану українським воїнам. Пан Рейт провів для голови УІНП екскурсію кладовищем та поділився планами щодо обліку та впорядкування українських військових поховань в Польщі.

Нагадаємо, що 24 серпня, до Дня Незалежності України, наВольському цвинтарі у Варшаві (Польща) відбулись заходи з вшанування пам'ятікозаків та старшин Армії УНР. У заходах взяли участь представники посольства України в Польщі, Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, Українського інституту національної пам'яті, української громади в Польщі, польських органів місцевої та державної влади, а також православного духовенства.   

Антон Дробович і Юрій Рейт
Антон Дробович і Юрій Рейт

Юрій Рейт проводить екскурсію для гостя з Києва
Юрій Рейт проводить екскурсію для гостя з Києва

Останні новини

Теги