29 травня у місті Воррен штату Мічиган відійшов у Вічність провідний діяч Організації українських націоналістів (бандерівців), почесний консул України в Місісага Богдан Федорак – "Чорноморець", "Боднар".

Ще 7 травня ми вітали його з 88-річчям і сподівалися привітати й з 90-літнім ювілеєм... Добра, світла, велика людина. Його внесок в розбудову ОУН, ООЧСУ, в справу просування українських інтересів на терені США, зокрема в питаннях визнання Голодомору, інформування про цілі і завдання національно-визвольного руху важко переоцінити.

Друг Богдан також після смерті Ярослава Стецька виконував обов’язки голови Українського державного правління і переймався болями та проблемами України. Неодноразово обирався до Проводу ОУН (б), був делегатом Великих Зборів, брав участь в багатьох громадських та політичних заходах в Україні, зокрема опікувався відзначенням ювілеїв Акту відновлення української державності 30 червня, видавничою справою, історичними дослідженнями. Низько схиляємо голови і висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким.

Останні новини

Теги