м. Савт-Бавнд-Брук, цвинтар Святого Андрія Первозванного

Сектори поховань

Назва сектору (ділянки) Номер сектору (ділянки) Площа, кв. м. Кількість поховань
10B 10
2A 2
3
3
3
3D 3
3E 3
5C 5
6B 6
9A 9
A1 1

Поховання без сектору

Прізвище, ім’я та по-батькові Ранг або посада Дата народження Дата смерті
Дубрівний Павло сотник Армії УНР, лицар Залізного Хреста 14.01.1894 10.07.1975
Лопатинський Юрій (Калина) 12.04.1906 16.11.1982
Валійський Аркадій старшина Армії УНР 23.01.1894 1976
Білозор Володимир четар УСС та сотник УГА, лікар, команадант військового шпиталю у Вінниці 24.11.1890 17.10.1969
Бобівський Михайло вояк 1-ї УД УНА 17.08.2001
Шанковський Лев старшина УГА, Армії УНР, Учасник Першого зимового походу, член крайового військовго штабу ОУН (б), член-засновник УГВР, старшина 1-ї УД УНА 09.09.1903 25.04.1995
Хоптяк Дмитро хорунжий УСС 08.11.1896 14.05.1967
Костюк Іван Роман журналіст, пластун, вояк-перекладач під час ДСВ 1913 28.03.1985
Лепкий Лев Сільвестрович поручник УСС, український поет, прозаїк, журналіст, редактор, композитор, художник
Миколенко Іван 1894 22.06.1972
Нагорняк Іван вояк 1-ї УД УНА 1924 26.10.2004
Пастушенко Тарас Григорій вояк 1-ї УД УНА 02.02.1924 01.05.1995
Хом'як Стефан старший десятник УСС, хорунжий УГА 1974
Рихвіцький Іван вояк 1-ї УД УНА 14.06.1914 14.07.2001
Слободян Михайло вояк 1-ї УД УНА 01.10.1925 26.03.1989
Баб'юк Теодор бунчужний УСС, УГА, Армії УНР, старшина УПА 05.07.1899 19.09.1997
Гладкий Олег вояк 1-ї УД УНА 18.04.1921 22.09.1987
Григорович Кирило старшина 1-ї УД УНА 20.06.1920 07.05.2008
Варварів Василь 22.01.1886 09.10.1960
Самосій Карпо Павлович козак Сірої Дивізії Армії УНР 20.08.1960
Єльників Михайло хорунжий Армії УНР, лицар Залізного Хреста 01.09.1897 29.12.1964
Калиновський Павло Демидович майор Армії УНР, лицар Залізного Хреста 16.11.1893 04.09.1973
Канятин Микола вояк 1-ї УД УНА 1921 26.06.1975
Левицький Володимир хорунжий УСС, УГА та сотник Армії УНР 02.04.1898 30.09.1969
Россіневич-Щуровська Платоніда (Rosinevyč-Ščurovska Platonida) диригентка, педагог, доцент 06.04.1893 1973
Лодзюк Володимир вояк 1-ї УД УНА 01.03.1921 11.12.2006
Пилипенко Василь старшина Армії УНР, старшина Чорноморського флоту, член президії 1-го Національного конгресу в Києві у 1917 році, член Національної Ради УНР 16.07.1989
Готрович Петро протопресвітер УАПЦ 03.06.1924 25.08.1912
Лотоцький Василь вояк 1-ї УД УНА 26.04.1923 19.11.2004
Токаржевський-Карашевич Іван Степан, князь Токар лицар Мальтійського ордену 24.06.1885 18.11.1954
Нарушевич-Костюк Алла 13.11.1919
Біда Теофіля
Сизоненко Генадій
Дзусь Теодор
Герцик-Легка Алла
Кушнір-Малець Валентина
Косач-Борисова Ізидора
Туркало Ярослав
Куліш-Форостій Аріядна
Великорідько Григорій
Ткач Микита
Паливода Ярослав
Солоха Павлина
Панькевич Хелена
Димар Федір
Богославець-Бабюк Стефанія
Красінський Осип
Тараско Василина
Борецкий Борис
Іващенко Кузьма
Кузьмич-Олесницька Ксеня
Миськів Зінаїда
Вархола Катерина
Мартинець Йосиф Ярослав
Онишкевич Ілля
Семенюк Маріян
Власенко Лука
Зоря Василь
Дмитріев Василь
Меленчук Вільям Джуніор
Холодний Петро 22.07.1902 26.01.1990
Вассалло Орландо
Гладкий Олександер
Дац Григорій
Коваленко Федір
Лев Галя
Савченко-Гагарин Ольга
Коцюба Евгенія
Шаустюк Єлізавета
Гладка Параска
Забіяка Валентин
Кухарчук Юхим
Лапшин Максим
Литвин Марія
Рибачук-Сперанська Александра
Різничок Михайло
Січинська-Христенко Ніна
Філімончук Павло Матвійович
Хомяк Елеонора
Яцушко Дмитро
Сікора Ганна
Юркевич Марія Павлівна
Нещадименко Юхим
Горіенко Павло
Кучарски Василь