Льонер Фердинанд
Від 1929 р. працював військовим аташе в посольстві Австрії у Москві. Згодом повернувся до Відня. Під час Другої світової війни служив у Вермахті. Автор праці «Похід УГА на Київ», яку був змушений спалити під час наступу РСЧА на Австрію, остерігаючись за своє життя та життя рідних і близьких. Після Другої світової війни – військовий аташе Австрії у ФРН. Був одружений на українці зі Стрия Ірині Вахнянин – діячці УВО.
Світлина з видання: Д. Микитюк. Українська Галицька Армія: Матеріяли до історії т. 2 - Вінніпег, 1960
Пам’ятник на могилі подружжя потребував ремонту і адміністрація цвинтаря не давала згоди українській громаді на переоформлення договору оренди поховання, допоки могила не буде належним чином впорядкована. Відтак, Пласт в Австрії оплатив реставрацію пам’ятника (близько 350 євро) та оренду могили до 2030 року (1009 євро). Гроші збирали через благочинні акції, що проводились Пластом та ініціативою «Врятуй могилу героя».
«Світлої пам’яті отаман Льонер належить до когорти австрійців, які пов’язали свою долю з Україною. Пан Фердинанд зробив це двічі – як військовик УГА, і як чоловік українки, яка боролась за незалежність нашої держави. Вперше за тривалий час, на могилі отамана Фердинанда Льонера та його дружини Ірини Вахнянин, було відправлено панахиду українською мовою. Ініціатива «Врятуй могилу героя» передала інформацію про це поховання Українському інституту національної пам’яті. Відтак, тепер широкий загал українців зможе дізнатися більше про отамана Льонера, а також відвідати його могилу у Відні», – пояснив пан Тарас Піняжко, координатор громадської ініціативи «Врятуй могилу героя».